Webová řešení

Jump Jump Jump

O aréně musí vědět každý skokan

Trampolínová aréna Jump Jump Jump se nachází v pražských Štěrboholech. Jump aréna je pro malé i velké a neustále připravují různé akce, které baví návštěvníky všech věkových kategorií. Jedná se o různé přespávačky, akce se známými influencery, kroužky pro děti ve věku 3 – 15 let nebo letní příměstské tábory. Na to musíme reagovat patřičnou propagací, správou sociálních sítí a kompletní komunikační strategií spolu s vizuální tvorbou v podobě profesionálního focení.

Brandové kampaně 365 dní v roce

V aréně stále vymýšlí nové akce, které často reagují na aktuální roční období. V létě praská aréna ve švech pod náporem dětí z příměstských táborů, v zimě naopak pod kroužkaři a maminkami, které chodí na večerní kruháče. My na to musíme reagovat marketingovou propagací pro jednotlivé akce spolu s vymazlenou vizuální stránkou.

Kapacitu táborů jsme naplnili na 118%

První kampaň na letní příměstské tábory jsme realizovali v roce 2020. Tehdy se táborů zúčastnilo celkem 85 dětí. Pro léto 2021 jsme od vedení arény dostali nový cíl k pokoření! “Chceme 100 dětí na táborech”. OK, sedli jsme, vymysleli jsme marketingovou strategii, odsouhlasili si rozpočet, grafickou podobu bannerů a pustili se do toho. Výsledkem bylo 118 přihlášených dětí na příměstské tábory.