Visi_brand_RGB-tmavé
Reference

Tedy

Staráme se o marketing a propagaci

Personální agentura TEDY, která je součástí skupiny RS Investment Group působí na trhu práce od roku 1995. Za tu dobu obsadili přes 4.500 pracovních pozic, s čímž jim díky správě placených kampaní pomáháme my. Samozřejmostí je správa sociálních sítí a kompletní komunikační strategie agentury TEDY a profilu RS Investment Group. Pod palcem máme také vizuální tvorbu v podobě profesionálního focení a natáčení poutavých tématických videí.

Grafická práce od A do Z

Aby se stále držel jednotný design a brand celé skupiny, máme na starosti veškerou grafickou tvorbu, při které se rozhodně nenudíme. Pro pobočky TEDY zpracováváme veškeré náborové letáky na pozice nebo obecné letáky. Každá pobočka má jednotný polep výlohy a je označena vlajkou, takže jí rozhodně nepřehlédnete. Pracujeme také na polepech firemních vozidel v rámci celé identity, ať už se jedná o osobní vozidla, větší dodávky nebo mikrobus.

Webdesign, který sedne

V létě 2021 jsme dostali za úkol vytvořit nový design webového řešení pro agenturu TEDY. Zadání znělo, aby návštěvník stránek lehce pochopil, co agentura dělá, jaké jsou její výhody a silné stránky a jaké přínosy pro něj bude mít. Velkou péči jsme věnovali inzerci aktuálně nabízených pozic, které je možné filtrovat např. dle profesí nebo výše měsíčního platu.